Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Панталони

Дизајнер: Liu Jo
SKU: WA3310J4044_Q9092
состав:35% 5% 60% Еластин Полиамид/Најлон Полиестер
9.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 38, 42, 40, контакт: 075 341 689
Спецификации на производот
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаПанталони
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 38, 42, 40, контакт: 075 341 689
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаПанталони
banner