Welcome to our fashion store!
You have no items in your shopping cart.
Close
Filters
Search

Liu Jo - Панталони

Manufacturer: Liu Jo
SKU: TA3217J6587_30935
состав:10% 90% Еластин Полиамид/Најлон
6,690 ден
Availability: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: M, S, XS, контакт: 078 339 774
Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: XS, M, S, контакт: 075 341 689
Products specifications
Колекција2023 Пролет-Лето
CategoryПанталони
Производот е достапен во:

Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: M, S, XS, контакт: 078 339 774
Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: XS, M, S, контакт: 075 341 689
Write your own review
  • Only registered users can write reviews
*
*
Bad
Excellent
*
*
*
Products specifications
Колекција2023 Пролет-Лето
CategoryПанталони
banner