Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Палта

Дизајнер: Liu Jo
SKU: CF3286T2543_Q9508
состав:40% Акрил 39% Памук 13% Полиестер 16% Волна 2%
27.590 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 40, 44, 46, 42, контакт: 075 363 261
Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 42, 40, 46, 44, контакт: 075 341 689
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаПалта
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 40, 44, 46, 42, контакт: 075 363 261
Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 42, 40, 46, 44, контакт: 075 341 689
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаПалта
banner