Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Ниски чевли

Дизајнер: Liu Jo
SKU: BA4083TX404_S1189
состав:100% полиамид
12.490 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 38, 39, 37, 36, контакт: 075 246 329
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаНиски чевли
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 38, 39, 37, 36, контакт: 075 246 329
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаНиски чевли
banner