Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Ниски чевли

Дизајнер: Liu Jo
SKU: BA4005PX380_1127
состав:-
12.290 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 37, 40, контакт: 075 341 689
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаНиски чевли
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 37, 40, контакт: 075 341 689
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаНиски чевли
banner