Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Ниски чевли

Дизајнер: Liu Jo
SKU: BA4005PX303_1111
состав:100% полиамид
12.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 37, 39, 36, 40, 38, контакт: 075 341 689
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 38, 36, 39, 40, 37, контакт: 075 246 329
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаНиски чевли
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 37, 39, 36, 40, 38, контакт: 075 341 689
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 38, 36, 39, 40, 37, контакт: 075 246 329
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаНиски чевли
banner