Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Миди здолништа

Дизајнер: Liu Jo
SKU: MA4154J4061_51
состав:60%памук30%најлон10%еластин
12.590 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 40, 42, 44, контакт: 075 363 261
Спецификации на производот
КатегоријаМиди здолништа
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 40, 42, 44, контакт: 075 363 261
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КатегоријаМиди здолништа
banner