Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Марами/Шалови

Дизајнер: Liu Jo
SKU: 2A4035T0300_43209
состав:98%Вискоза2%Полиестер
3.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, контакт: 075 363 261
Спецификации на производот
КатегоријаМарами/Шалови
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, контакт: 075 363 261
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КатегоријаМарами/Шалови
banner