Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Маици

Дизајнер: Liu Jo
SKU: MA4097T5978_N9217
состав:100% Памук
12.590 ден
8.890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 44, 42, 40, 38, контакт: 075 341 689
Спецификации на производот
КатегоријаМаици
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 44, 42, 40, 38, контакт: 075 341 689
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КатегоријаМаици
banner