Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Маици

Дизајнер: Liu Jo
SKU: TA4136JS003_N9050
состав:95%Памук5%Еластин
4.490 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
+ -
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: S, M, контакт: 075 363 261
Спецификации на производот
КатегоријаМаици
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: S, M, контакт: 075 363 261
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КатегоријаМаици
banner