Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Маици

Дизајнер: Liu Jo
SKU: TA4136JS003_N9051
состав:95%Памук5%Еластин
4.490 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: S, M, L, контакт: 075 246 329
Спецификации на производот
КатегоријаМаици
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: S, M, L, контакт: 075 246 329
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КатегоријаМаици
banner