Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Маици

Дизајнер: Liu Jo
SKU: TA4002J7912_22222
состав:80%Полиамид 20%Еластин
6.390 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: M, XS, S, контакт: 075 246 329
Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: L, S, XS, M, контакт: 075 341 689
Спецификации на производот
КатегоријаМаици
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: M, XS, S, контакт: 075 246 329
Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: L, S, XS, M, контакт: 075 341 689
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КатегоријаМаици
banner