Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Кошули

Дизајнер: Liu Jo
SKU: MA4369T3617_N9361
состав:100%вискоза
13.390 ден
9.390 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 46, 40, 44, контакт: 075 363 261
Спецификации на производот
КатегоријаКошули
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 46, 40, 44, контакт: 075 363 261
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КатегоријаКошули
banner