Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Костими за капење

Дизајнер: Liu Jo
SKU: VA3134J5885_82436
состав:87% Полиестер 13% Еластин
5.290 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 3B, 4B, 5B, 2B, контакт: 075 246 329
Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 2B, 4B, 3B, контакт: 075 341 689
Спецификации на производот
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКостими за капење
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 3B, 4B, 5B, 2B, контакт: 075 246 329
Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 2B, 4B, 3B, контакт: 075 341 689
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКостими за капење
banner