Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Кардигани

Дизајнер: Liu Jo
SKU: MA4389MS007_X0542
состав:64%памук36%најлон
13.390 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: L, M, S, контакт: 075 363 261
Спецификации на производот
КатегоријаКардигани
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: L, M, S, контакт: 075 363 261
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КатегоријаКардигани
banner