Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Капути

Дизајнер: Liu Jo
SKU: TF3021E0847_61221
состав:100% Полиестер
20.890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: XS, S, контакт: 075 341 689
Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: S, M, контакт: 078 339 774
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКапути
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: XS, S, контакт: 075 341 689
Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: S, M, контакт: 078 339 774
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКапути
banner