Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Капи

Дизајнер: Liu Jo
SKU: TA4267T3788_N9155
состав:60%полиестер40%најлон
3.790 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: T.U., контакт: 075 363 261
Спецификации на производот
КатегоријаКапи
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: T.U., контакт: 075 363 261
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КатегоријаКапи
banner