Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Здолништа

Дизајнер: Liu Jo
SKU: CF3064MS49I_X0505
состав:80% Вискоза 20% Поламид
13.390 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: S, M, XS, L, контакт: 078 339 774
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаЗдолништа
Производот е достапен во:

Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: S, M, XS, L, контакт: 078 339 774
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаЗдолништа
banner