Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Елеци

Дизајнер: Liu Jo
SKU: MA4048T4818_81761
состав:78% лиоцел, 22% лен
11.890 ден
8.390 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 40, 46, 42, контакт: 075 246 329
Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 42, 44, 40, контакт: 075 341 689
Спецификации на производот
КатегоријаЕлеци
Колекција2024 Пролет-Лето
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 40, 46, 42, контакт: 075 246 329
Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 42, 44, 40, контакт: 075 341 689
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КатегоријаЕлеци
Колекција2024 Пролет-Лето
banner