Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Кошули

Дизајнер: Liu Jo
SKU: WA3317TS191_71755
состав:100% полиестер
10.390 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 46, 44, 42, 40, контакт: 078 339 774
Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 44, 42, 40, контакт: 075 341 689
Спецификации на производот
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКошули
Производот е достапен во:

Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 46, 44, 42, 40, контакт: 078 339 774
Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 44, 42, 40, контакт: 075 341 689
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаКошули
banner