Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Блузи

Дизајнер: Liu Jo
SKU: WA3067MS007_10701
состав:36% 64% Памук Полиамид/Најлон
9.690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: L, M, XS, S, контакт: 078 339 774
Спецификации на производот
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаБлузи
Производот е достапен во:

Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: L, M, XS, S, контакт: 078 339 774
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаБлузи
banner