Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Елеци

Дизајнер: Liu Jo
SKU: TA3158J6587_30935
состав:80% Вискоза 20%Полиамид
8.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: XS, L, M, S, контакт: 075 341 689
Спецификации на производот
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаЕлеци
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: XS, L, M, S, контакт: 075 341 689
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаЕлеци
banner