Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Блузи

Дизајнер: Liu Jo
SKU: MA4151T3844_C3382
состав:100% Памук
13.890 ден
9.790 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 42, 38, 40, 44, контакт: 075 341 689
Спецификации на производот
КатегоријаБлузи
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 42, 38, 40, 44, контакт: 075 341 689
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КатегоријаБлузи
banner