Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Тренерки - Горен дел

Дизајнер: Liu Jo
SKU: TA4058JS579_A7280
состав: 3%Еластин 97% Полиeстер
11.690 ден
5.890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: M, контакт: 075 341 689
Спецификации на производот
КатегоријаТренерки - Горен дел
Колекција2024 Пролет-Лето
Производот е достапен во:

Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: M, контакт: 075 341 689
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
КатегоријаТренерки - Горен дел
Колекција2024 Пролет-Лето
banner