Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Кошули

Дизајнер: Liu Jo
SKU: CF3347TS531_Q9501
состав:100%Полиестер
11.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 44, 40, 42, контакт: 075 363 261
Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 40, контакт: 075 341 689
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКошули
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 44, 40, 42, контакт: 075 363 261
Лиу Џо - Ист Гејт приземје, во следните големини: 40, контакт: 075 341 689
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКошули
banner