Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Liu Jo - Кошули

Дизајнер: Liu Jo
SKU: CF3300T3598_Q9504
состав:100% Свила
17.890 ден
10.790 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 42, 46, 44, 40, контакт: 078 339 774
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКошули
Производот е достапен во:

Liu Jo - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 42, 46, 44, 40, контакт: 078 339 774
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаКошули
banner