Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Joseph Ribkoff - Јакни

Дизајнер: Joseph Ribkoff
SKU: 243737_11
состав:96% полиестер 4% еластин
16.490 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 10, 16, 18, 12, контакт: 075 363 261
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Есен-Зима
КатегоријаЈакни
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 10, 16, 18, 12, контакт: 075 363 261
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Есен-Зима
КатегоријаЈакни
banner