Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Joseph Ribkoff - Фустани

Дизајнер: Joseph Ribkoff
SKU: 243726_11
состав:96% полиестер 4% еластин
28.290 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 20, 22, 18, 16, контакт: 075 363 261
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Есен-Зима
КатегоријаФустани
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 20, 22, 18, 16, контакт: 075 363 261
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Есен-Зима
КатегоријаФустани
banner