Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Joseph Ribkoff - Фустани

Дизајнер: Joseph Ribkoff
SKU: 243700_11
состав:95% полиестер 5% еластин
24.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 16, 22, 18, 20, контакт: 075 363 261
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Есен-Зима
КатегоријаФустани
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 16, 22, 18, 20, контакт: 075 363 261
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2024 Есен-Зима
КатегоријаФустани
banner