Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Joseph Ribkoff - Панталони

Дизајнер: Joseph Ribkoff
SKU: 241166_11
состав:76% Вискоза 21% Најлон 3% Еластин
17.390 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 44, 46, 14, 16, контакт: 075 363 261
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПанталони
Производот е достапен во:

Magnetik Gallery - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 44, 46, 14, 16, контакт: 075 363 261
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПанталони
banner