Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Gerry Weber - Јакни

Дизајнер: Gerry Weber
SKU: 350225-31162_11000
состав:90%полиестер,10%еластин
13.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 44, 36, 38, 40, контакт: 078 224 376
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаЈакни
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 44, 36, 38, 40, контакт: 078 224 376
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаЈакни
banner