Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Gerry Weber - Јакни

Дизајнер: Gerry Weber
SKU: 350218-31144_11000
состав:56%вискоза,28%полиестер,11%памук,5%метални влакна
15.390 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 42, 44, 40, контакт: 078 224 376
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаЈакни
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 42, 44, 40, контакт: 078 224 376
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаЈакни
banner