Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Gerry Weber - Фустани

Дизајнер: Gerry Weber
SKU: 380051-35059_4068
состав:90% полиестер, 10% еластин
9.490 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 40, 42, 38, контакт: 075 246 329
Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 36, 40, 42, 38, контакт: 078 224 376
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФустани
Колекција2024 Пролет-Лето
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 40, 42, 38, контакт: 075 246 329
Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 36, 40, 42, 38, контакт: 078 224 376
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФустани
Колекција2024 Пролет-Лето
banner