Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Gerry Weber - Фустани

Дизајнер: Gerry Weber
SKU: 580336-11117_6522
состав:100% полиестер
11.690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 36, 40, 38, контакт: 078 224 376
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 42, 38, 40, 36, контакт: 075 246 329
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФустани
Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 36, 40, 38, контакт: 078 224 376
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 42, 38, 40, 36, контакт: 075 246 329
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФустани
banner