Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Gerry Weber - Фустани

Дизајнер: Gerry Weber
SKU: 480014-21055_6382
состав:100% полиестер
11.690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 44, 46, 42, контакт: 078 224 376
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФустани
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 44, 46, 42, контакт: 078 224 376
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФустани
banner