Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Gerry Weber - Фармерки

Дизајнер: Gerry Weber
SKU: 420408-11283_2989
состав:98%памук,2%еластин
4.490 ден
2.245 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gerry Weber Outlet - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 40, контакт: 075 363 241
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаФармерки
Производот е достапен во:

Gerry Weber Outlet - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 40, контакт: 075 363 241
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
КатегоријаФармерки
banner