Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Gerry Weber - Фармерки

Дизајнер: Gerry Weber
SKU: 925055-67965_30325
состав:74%памук,11%полиестер,15%еластин
7.690 ден
4.690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 38R, 40R, 42R, 44R, контакт: 078 224 376
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФармерки
Колекција2024 Пролет-Лето
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 38R, 40R, 42R, 44R, контакт: 078 224 376
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФармерки
Колекција2024 Пролет-Лето
banner