Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Gerry Weber - Фармерки

Дизајнер: Gerry Weber
SKU: 222052-66849_5038
состав:68%памук,29%полиестер,3%еластин
7.690 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 40R, 38R, 36R, контакт: 078 224 376
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФармерки
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 40R, 38R, 36R, контакт: 078 224 376
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФармерки
banner