Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Gerry Weber - Фармерки

Дизајнер: Gerry Weber
SKU: 222032-66832_834004
состав:92%памук,6%полиестер,2%еластин
9.590 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 44R, 42R, контакт: 078 224 376
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФармерки
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 44R, 42R, контакт: 078 224 376
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФармерки
banner