Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Gerry Weber - Фармерки

Дизајнер: Gerry Weber
SKU: 320007-31631_830003
состав:70%памук,17%полиестер,11%лиоцел,2%еластин
9.490 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 38, 40, 44, 42, контакт: 078 224 376
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 38, 40, 42, контакт: 075 246 329
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФармерки
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 38, 40, 44, 42, контакт: 078 224 376
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 38, 40, 42, контакт: 075 246 329
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаФармерки
banner