Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Gerry Weber - Панталони

Дизајнер: Gerry Weber
SKU: 521302-16237_1102
состав:100% полиестер
7.090 ден
4.990 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 44, 36, 38, 42, контакт: 078 224 376
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 36, 42, 40, 38, контакт: 075 246 329
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПанталони
Колекција2024 Пролет-Лето
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 44, 36, 38, 42, контакт: 078 224 376
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 36, 42, 40, 38, контакт: 075 246 329
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПанталони
Колекција2024 Пролет-Лето
banner