Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Gerry Weber - Панталони

Дизајнер: Gerry Weber
SKU: 320042-31287_3088
состав:100% лен
9.490 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 42, 40, 38, 36, контакт: 078 224 376
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПанталони
Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 42, 40, 38, 36, контакт: 078 224 376
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПанталони
banner