Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Gerry Weber - Панталони

Дизајнер: Gerry Weber
SKU: 222038-66221_90138
состав:66%памук,32%полиестер,2%еластин
7.090 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 44R, 38R, 42R, контакт: 075 246 329
Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 40R, 36R, 38R, 42R, контакт: 078 224 376
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПанталони
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 44R, 38R, 42R, контакт: 075 246 329
Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 40R, 36R, 38R, 42R, контакт: 078 224 376
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПанталони
banner