Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Gerry Weber - Палта

Дизајнер: Gerry Weber
SKU: 330046-31278_99700
состав:100% полиестер
13.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 36, 42, 40, 34, контакт: 075 246 329
Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 36, 38, 40, 42, 44, контакт: 078 224 376
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПалта
Колекција2024 Пролет-Лето
Производот е достапен во:

Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 36, 42, 40, 34, контакт: 075 246 329
Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 36, 38, 40, 42, 44, контакт: 078 224 376
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаПалта
Колекција2024 Пролет-Лето
banner