Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Gerry Weber - Палта

Дизајнер: Gerry Weber
SKU: 430416-11351_2210
состав:69%полиестер,28%вискоза,3%еластин
12.090 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 36, 42, 40, контакт: 078 224 376
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 38, 42, 40, контакт: 075 246 329
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаПалта
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, во следните големини: 36, 42, 40, контакт: 078 224 376
Gallery - ТЦ Скопје Сити Мол 1ви кат, во следните големини: 38, 42, 40, контакт: 075 246 329
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаПалта
banner