Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Gerry Weber - Модни додатоци

Дизајнер: Gerry Weber
SKU: 101022-72038_204690
состав:50%вискоза,27%полиамид,23%полиестер
1.890 ден
1.190 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gerry Weber Outlet - ТЦ Рамстор приземје, контакт: 075 363 241
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаМодни додатоци
Производот е достапен во:

Gerry Weber Outlet - ТЦ Рамстор приземје, контакт: 075 363 241
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаМодни додатоци
banner