Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Gerry Weber - Миди здолништа

Дизајнер: Gerry Weber
SKU: 510308-11062_9282
состав:100%полиестер
7.690 ден
3.890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gerry Weber Outlet - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 40, 42, 44, 38, контакт: 075 363 241
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМиди здолништа
Колекција2024 Пролет-Лето
Производот е достапен во:

Gerry Weber Outlet - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 40, 42, 44, 38, контакт: 075 363 241
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМиди здолништа
Колекција2024 Пролет-Лето
banner