Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Gerry Weber - Миди здолништа

Дизајнер: Gerry Weber
SKU: 210027-35728_5004
состав:62%вискоза,38%полиестер
3.990 ден
2.793 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gerry Weber Outlet - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 38, 42, 36, 40, 44, контакт: 075 363 241
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМиди здолништа
Производот е достапен во:

Gerry Weber Outlet - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 38, 42, 36, 40, 44, контакт: 075 363 241
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМиди здолништа
banner