Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Gerry Weber - Марами/Шалови

Дизајнер: Gerry Weber
SKU: 400009-23203_3472
состав:100%вискоза
2.990 ден
2.390 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, контакт: 078 224 376
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМарами/Шалови
Колекција2024 Пролет-Лето
Производот е достапен во:

Gerry Weber - ТЦ Дајмонд приземје, контакт: 078 224 376
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
КатегоријаМарами/Шалови
Колекција2024 Пролет-Лето
banner