Немате ставки во вашата кошничка.
Затвори
Filters
Пребарување

Gerry Weber - Маици

Дизајнер: Gerry Weber
SKU: 170026-44002_9018
состав: 95% вискоза, 5% еластин
2.890 ден
Достапност: Please select required attribute(s)
*

Водич за големини

+ -
Производот е достапен во:

Gerry Weber Outlet - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 40, 42, 44, контакт: 075 363 241
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаМаици
Производот е достапен во:

Gerry Weber Outlet - ТЦ Рамстор приземје, во следните големини: 40, 42, 44, контакт: 075 363 241
Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
*
*
Лош
Одлично
*
*
*
Спецификации на производот
ПолЖенски
Колекција2023 Пролет-Лето
Колекција2023 Есен-Зима
КатегоријаМаици
banner